Yardımcı Jeneratör Setleri

ABC jeneratör setleri, farklı tip yakıt ve yakıt kalitelerinde çalışabilir. Motoru gereksinimlerinize göre bulmak için aşağıdaki yakıt türünü seçin.

Anglo Belgian Corporation, çeşitli güç çıkışlarına sahip orta hızlı motorlar üretmektedir. 6- ve 8 silindirli sıralı motorlar ve 12 ve 16 silindirli V motorlu motor portföyümüz 600 kW ile 10,4 MW arasında bir güç aralığını kapsar. ABC motorları Diesel, HFO (RMK 700 cSt.'ye kadar) ve biyoyakıtlarda (bitkisel yağlar) çalışabilir. Karakteristik yüksek güvenilirliğimize ek olarak düşük yakıt ve yağ tüketimi güvenli bir yatırım sağlar.

Bu motorlar, alternatör ile birlikte, güçlü güç üretimi çözümleri sunmak için ABC'yi konumlandırır. ABC jeneratörleri, gemiler, açık deniz platformları veya diğer denizcilik uygulamaları için güvenilir bir güç kaynağı elde etmek için motorlarımızın tüm teknik avantajlarını birleştirir.

ABC jeneratörleri, tüm dünyada tankerlerde, tarak gemilerinde, açık deniz gemilerinde, hareketli vinçlerde ve limanlarda ana güç jeneratörleri olarak yaygın şekilde kullanılmaktadır. Ağır hizmet tipi tekerlek ve eksenel radyal turbo kompresör ile ABC’ler, kararlı çalışmalara izin veren dev şok yüklerini emebilir.

ABC’nin mühendislik departmanı, en yüksek teknik gereksinimleri olan gemileri güçlendirmek için komple dizel-elektrik tahrik ve yardımcı jeneratör çözümleri sunmaktadır. Mühendislerimizin hedefi, her bir projeye en optimize çözümü sunmak ve aradığınız güç çözümünü bulmaktır.

Aşağıda daha fazla bilgi edinin. Daha fazla ayrıntı için, jeneratör setini gereksinimlerinize göre seçin.


Anglo Belgian Corporation, çeşitli güç çıkışlarına sahip orta hızlı motorlar üretmektedir. 6- ve 8 silindirli sıralı motorlar ve 12 ve 16 silindirli V motorlu motor portföyümüz 600 kW ile 10,4 MW arasında bir güç aralığını kapsar. Karakteristik yüksek güvenilirliğimize ek olarak düşük yakıt ve yağ tüketimi güvenli bir yatırım sağlar. Jeneratörlerimiz, 50 Hz'de 2537 kWe'ye kadar güç aralığını kapsayan çift yakıt konfigürasyonunda da mevcuttur.

ABC motorları, bir alternatörle birlikte, bizi güçlü güç üretimi çözümleri sunacak şekilde konumlandırıyor. ABC jeneratörleri, gemiler, açık deniz platformları veya diğer denizcilik uygulamaları için güvenilir bir güç kaynağı elde etmek için motorlarımızın tüm teknik avantajlarını birleştirir.

ABC, çift yakıtlı motorlarda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Çift yakıtlı motorun en önemli avantajlarından biri, herhangi bir zamanda dizel yağla çalışabilmesidir. Bu, herhangi bir nedenle ana yakıtın kullanılamaması durumunda motorun sürekliliğini sağlar.

Çift yakıtlı motorlarda, silindirlere bir hava / gaz karışımı enjekte edilir ve bu daha sonra sıkıştırılır. Dizel ile küçük bir pilot enjeksiyon ateşlemeyi sağlar. Doğal gaz (CNG veya LNG) daha çevre dostudur ve yakma sırasında neredeyse hiç bir kurum veya sülfür dioksitin salınmaması ana avantajlarından birine sahiptir.

ABC'nin çift yakıtlı motorları, verimliliğin önemli ölçüde arttığı çok esnek bir yakıt sistemi olması bakımından önemli bir avantaja sahiptir. Güçlü ateşleme, düşük kalorifik değeri düşük ve değişken ateşleme özelliklerine sahip farklı gazlarla çalışmayı mümkün kılar.

Motor yelpazemiz hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. Daha fazla ayrıntı için, gereksinimlerinize göre motoru seçin.